Stwórz stronę internetową z Kru.pl

Wybierając pakiet Cloud Mikro masz możliwość stworzenia strony internetowej w ciągu kilku minut. Nie musisz znać języków programowania, stronę stworzysz za pomocą kilku kliknięć. Wprowadź swoje zdjęcia, dodaj własne logo. Niech poniesie Cię wyobraźnia.

Pakiet Cloud Mikro posiada wbudowany KreatorWWW. Do dyspozycji masz 10GB powierzchni, którą możesz dowolnie wykorzystać (np.: pod skrzynki pocztowe).

Szybko i łatwo stworzysz stronę internetową

Intuicyjny kreator pozwalają zbudować stronę w myśl zasady „przeciągnij i upuść”. W łatwy sposób możesz zarządzać swoją stroną internetową.

Błyskawiczna edycja elementów na stronie

Najedź na obszar, który chcesz edytować. Wprowadź swoje własne dane i podejrzyj w czasie rzeczywistym jak to wszystko wygląda. Bloki możesz dowolnie edytować i wprowadzać własne teksty jak również zmieniać układ strony internetowej.

HTML? Jeśli chcesz, ale nie musisz

Zarządzanie Twojej strony internetowej nie wymaga znajomości kodu HTML. Wszystkie operacje wykonujesz poprzez dodanie bloków i uzupełnianie treści. Jeśli natomiast potrzebujesz zastosować HTML, CSS czy JavaScript – możesz to oczywiście zrobić.

Dostosuj szablon do swoich możliwości

Wybierz szablon, który Cię interesuje. Dostosuj kolor, dobierz odpowiednie czcionki i układ menu. Wszystkie operacje wykonasz w ciągu kilku kliknięć.

Dołącz do dyskusji

Ostatnie wpisy z tej kategorii

 • Strony www i blogi

  Jak zmienić wersję PHP dla domeny

  PHP to skryptowy język oprogramowania wykorzystywany przede wszystkim do budowania stron internetowych. Wiele lat temu część specjalistów uważała, że stopniowo jego zastosowanie będzie maleć. Tymczasem wygląda to zupełnie odwrotnie – cieszy się on ogromnym zainteresowaniem. Właściciel strony WWW powinien zwrócić uwagę, jaka wersja PHP jest włączona na serwerze dla danej domeny i przeważnie – zmieniać […]

 • Strony www i blogi

  PHP 8.1 – co wprowadzono w nowej wersji PHP?

  Już lata temu przewidywano, że popularność języka PHP będzie z roku na rok coraz mniejsza, a mimo to w dalszym ciągu rządzi on w sieci. Język ten wciąż jest rozwijany, a jego wydajność w dalszym ciągu rośnie. Co jakiś czas wydawane są nowe wersje PHP, które mają na celu zwiększenie jego możliwości, a także poprawić […]

 • Strony www i blogi

  Gdzie szukać grafik na stronę WWW – przegląd darmowych i płatnych stocków

  Zdjęcia są nieodłącznym elementem każdego contentu, dlatego powinny być istotną kwestią dla każdego właściciela strony WWW, na której publikowane jest sporo treści. Zdjęcia sprawiają, że witryna nabiera atrakcyjniejszego wyglądu, zawraca uwagę na dany materiał, a także umożliwia osiągniecie wysokich pozycji w Google Grafika. Umieszczanie zdjęć na stronie wcale nie musi być powiązane z opłatami. W […]