Program Partnerski Kru.pl – najwyższe prowizje na rynku

Zacznij zarabiać z Kru.pl. Przygotowaliśmy program partnerski z najwyższymi prowizjami na rynku. Żeby osiągać z nami przychody, nie musisz być naszym klientem – wystarczy, że dołączysz do programu partnerskiego i rozpoczniesz polecanie oferty. Zarobisz na każdym kliencie aż 50% wartości jego zamówienia!

Kru.pl – kim jesteśmy?

Od rozpoczęcia zarabiania na skutecznym polecaniu naszej oferty dzieli Cię dosłownie kilka kroków. Zanim jednak się tego podejmiesz, wiedz, że masz do czynienia ze specjalistami z dużym doświadczeniem rynkowym. Jesteśmy częścią grupy ITH – odpowiadamy za usługi hostingowe.  Działamy na rynku od 2019 roku i obsługujemy blisko 10 tys. klientów. Jesteśmy także akredytowanym rejestratorem NASK i EURid – możesz rejestrować u nas domeny.

Kluczowa informacja, która może Cię zaskoczyć, jeśli miałeś do czynienia z programami partnerskimi w tej branży jest taka, że Twoja prowizja wynosi aż 50%. Naliczamy ją nie tylko za każdą rejestrację usługi, ale również za odnowienie. Co więcej – będziemy ją wypłacać dożywotnio. Nie ma granicznego okresu, po którym nie otrzymasz zapłaty za kolejne przedłużenie usługi przez tego samego klienta.

Jak rozpocząć z nami współpracę?

Wystarczy, że podejmiesz się kilku czynności. Rejestracja konta i rozpoczęcie współpracy są oczywiście darmowe. Jeśli chcesz zacząć z nami zarabiać, to zapoznaj się z poniższymi wskazówkami:

 1. Zarejestruj się tutaj: https://www.kru.pl/program-afiliacyjny.php. Nie musisz być naszym klientem.
 2. Otrzymasz link polecający.
 3. Naliczymy Ci prowizję w wysokości 50% wartości netto sprzedaży usług Hosting Biznes i Hosting WordPress w okresie pierwszego roku przystąpienia partnera do programu, jak również przedłużenia usług.
 4. Klient, który skorzysta z linka polecającego ma 90 dni na dokonanie zakupu.
 5. Uzyskane środki możesz wykorzystać na usługi w Kru.pl lub wypłacić na wskazane konto bankowe.
 6. Możesz liczyć na wsparcie managera, który zajmuje się utrzymaniem i rozwijaniem programu partnerskiego.
 7. Usługi możesz polecać nie tylko za pomocą linka, ale również kodu rabatowego, który klient może podać przy zamówieniu.

Klient, który użyje Twojego kodu rabatowego odniesie korzyści. Np. otrzyma 20% zniżki na hosting, domenę za darmo, a nawet zarejestruje domenę i hosting za 1 zł. Żeby zwiększyć skuteczność Twoich działań, nasz zespół przygotowuje kreacje reklamowe. Pomagamy Ci zrealizować cel.

Jak polecać Kru.pl?

Nie musisz mieć swojej strony WWW. Link polecający możesz umieszczać w serwisach społecznościowych, na forach, na YouTube, wysyłać pocztą do znajomych. Możesz także proponować korzystanie z naszych usług poza siecią. Wystarczy, że podasz danej osobie kod rabatowy. Możesz go wysłać SMS-em albo po prostu przekazać w czasie rozmowy.

Podpowiemy Ci, na jakie zalety naszej oferty warto zwrócić uwagę, zdobywając klientów. Dowiedz się m.in., jak przebiega migracja, którą dla zainteresowanych przeprowadzamy za darmo.

Na skutecznym poleceniu tylko jednej usługi, Cloud Platinum, zarobisz 600 zł. Jeśli klient zdecyduje się ją przedłużyć, to ponownie naliczymy Ci taką samą prowizję.

Oczywiście więcej będziesz wiedzieć o ofercie, jeśli sam ją przetestujesz. Dlatego mamy dla Ciebie atrakcyjną propozycję. Wybierz dowolną usługę hostingową, a przy zamówieniu podaj kod SPRAWDZAM2022. Za usługę zapłacisz tylko 1 zł! Masz jakiekolwiek wątpliwości? Napisz do nas – pomożemy Ci osiągać jeszcze lepsze wyniki!

Dołącz do dyskusji

Ostatnie wpisy z tej kategorii

 • Aktualności

  Kolejna edycja semKRK w wersji BIG!

  Już 7 czerwca spotkamy się kolejny raz! Razem z naszym barcampem ponownie zawitamy do Starej Zajezdni w Krakowie. Towarzyszyć nam będzie 16 ekspertów i ekspertek z branży SEM i SEO. Długi weekend w czerwcu? Rozpocznij go z nami! Kim jesteśmy? semKRK to wyjątkowa konferencja dla specjalistów SEM i SEO, agencji marketingu internetowego, działów marketingu, branży […]

 • Aktualności

  Czy można płacić mniej za hosting? Wystarczy wybrać ofertę Biznes Hosting w Kru.pl. To aż 3 lata w cenie jak za 1 rok

  Czy zdarzyło Ci się, że zamówiłeś hosting w korzystnej cenie, a po roku usługodawca podniósł ją kilkukrotnie? To powszechna praktyka… Jednak nie u nas! Nie musisz już martwić się o ceny. Wystarczy, że wybierzesz ofertę Biznes Hosting w Kru.pl. Płacisz raz i dostajesz usługę na 3 lata. Zabezpiecz finanse swojej firmy w niepewnych czasach inflacji […]

 • Aktualności

  Najszybszy hosting WordPress w 2022

  Wybór odpowiedniego hostingu ma ogromny wpływ na wydajność Twojego serwisu, szybkość ładowania się, ale również na konwersję. Dlatego nie powinieneś decydować się na przypadkowe usługi serwerowe, lecz testować i wybierać takie, które zapewniają najlepsze parametry, działają szybko i niezawodnie. Tylko jak masz znaleźć takie oferty? Pomoże Ci w tym nasz ranking hostingów WordPress – obejmuje […]