Nowy Program Afiliacyjny w Kru.pl

Rok 2020 już za nami. Dla każdego zapisał się w pamięci w różny sposób. W Kru.pl z nowym 2021 rokiem uruchamiamy Program Afiliacyjny, na całkiem nowych warunkach. Zastanawiasz się obecnie nad tym czy jest to kolejny Program, który oferuje wyłącznie polecanie i nic poza tym. A tutaj zostaniesz bardzo mile zaskoczony. Ale wszystko po kolei.

W Kru.pl podjęliśmy bardzo dużo działań dla naszych Klientów, między innymi akcje wiosenne w postaci uruchomienia hostingu na okres 3 lat w cenie 1 roku. Atrakcyjne rabaty sięgające obniżenia 50% ceny na przedłużenie dotychczasowych usług hostingowych. Akcje cieszyły się ogromną popularnością. Ale zapewne dalej zadajesz sobie pytanie co z tym wspólnego ma Program Afiliacyjny. I tutaj Cię bardzo pozytywnie zaskoczmy – ma – i to całkiem sporo wspólnego. Już wyjaśniamy dokładnie. Program Afiliacyjny uruchomiony w Kru.pl oferuje 50% wartości zamówień netto dla pakietów hostingowych Biznes i WordPress.

Załoga Kru.pl dzieli się 50% wartości netto dla dostępnych pakietów hostingowych. Każdy z nas ma wśród znajomych osoby, które z różnych przyczyn musiały przenieść swój biznes do Internetu. Podczas niejednej rozmowy pojawiało się dużo pytań, od czego zacząć, gdzie znaleźć hosting oraz jak zarejestrować domenę. Odpowiadanie na wszystkie takie pytania zapewne nie jest łatwe.

Jak widzisz pojawiają się same korzyści z nawiązania współpracy. Pamiętaj również, że Kru.pl to nie tylko hosting, to również domeny. Już od 2019 roku zaczęło być głośno o przedłużeniach domen w Kru.pl – pojawiło się w obiegu słynne hasło – Kru.pl – najprawdopodobniej najniższe ceny przedłużenia domen. I rzeczywiście tak jest. Przedłużenie domeny PL, wynosi jedyne 40,20 zł netto/rok (49,45 zł brutto/rok).

Przystąpienie do Programu Afiliacyjnego odbywa się w kilka minut. Zapraszamy pod adres https://www.kru.pl/program-afiliacyjny.php w celu zapoznania się ze wszystkimi informacjami na temat naszego Programu. Przystąp już dziś.

Dołącz do dyskusji

Ostatnie wpisy z tej kategorii

 • Aktualności

  Kolejna edycja semKRK w wersji BIG!

  Już 7 czerwca spotkamy się kolejny raz! Razem z naszym barcampem ponownie zawitamy do Starej Zajezdni w Krakowie. Towarzyszyć nam będzie 16 ekspertów i ekspertek z branży SEM i SEO. Długi weekend w czerwcu? Rozpocznij go z nami! Kim jesteśmy? semKRK to wyjątkowa konferencja dla specjalistów SEM i SEO, agencji marketingu internetowego, działów marketingu, branży […]

 • Aktualności

  Czy można płacić mniej za hosting? Wystarczy wybrać ofertę Biznes Hosting w Kru.pl. To aż 3 lata w cenie jak za 1 rok

  Czy zdarzyło Ci się, że zamówiłeś hosting w korzystnej cenie, a po roku usługodawca podniósł ją kilkukrotnie? To powszechna praktyka… Jednak nie u nas! Nie musisz już martwić się o ceny. Wystarczy, że wybierzesz ofertę Biznes Hosting w Kru.pl. Płacisz raz i dostajesz usługę na 3 lata. Zabezpiecz finanse swojej firmy w niepewnych czasach inflacji […]

 • Aktualności

  Program Partnerski Kru.pl – najwyższe prowizje na rynku

  Zacznij zarabiać z Kru.pl. Przygotowaliśmy program partnerski z najwyższymi prowizjami na rynku. Żeby osiągać z nami przychody, nie musisz być naszym klientem – wystarczy, że dołączysz do programu partnerskiego i rozpoczniesz polecanie oferty. Zarobisz na każdym kliencie aż 50% wartości jego zamówienia! Kru.pl – kim jesteśmy? Od rozpoczęcia zarabiania na skutecznym polecaniu naszej oferty dzieli […]