Hosting pod choinkę, czyli promocja 3 za 1 od Kru.pl

Grudzień to czas prezentów. Dlaczego więc nie dać jakiegoś również własnej firmie? Zwłaszcza takiego, który posłuży na pewno dłużej niż niejeden świąteczny – czasem średnio trafiony – podarunek. Co wybrać? Z okazji mikołajek firma Kru.pl przygotowała promocję na hosting, z której będzie można skorzystać od 6 do 31 grudnia 2020 roku. 

Dobiegający końca rok 2020 dla wielu przedsiębiorców był dość trudny. Skłonił jednak też firmy do pomagania sobie nawzajem i organizowania różnorodnych promocji. Jedną z nich przygotowało Kru.pl.

– Okres świąteczny to dobry czas, aby podsumować ostatnie miesiące i zacząć coś od nowa. Także w biznesie. To dlatego właśnie teraz ruszamy z naszą promocyjną ofertą. Chcemy pomóc przedsiębiorcom w rozwoju ich firm, a także wspierać zupełnie nowe przedsięwzięcia, których na pewno będzie coraz więcej, bo zmienia się rynek i potrzeby konsumentów. Zależy nam na tym, aby hosting niezbędny przecież dziś w prowadzeniu biznesu nie był dla nich obciążeniem. Promocyjna cena, którą proponujemy, pomoże firmom trochę zaoszczędzić w ciągu najbliższych trzech lat – wyjaśnia Niko Bałazy, CEO marki Kru.pl.

Oferta 3 za 1 kierowana jest do przedsiębiorców. Jej zasady są jasne i klarowne – użytkownicy płacą tylko za rok, a w zamian dostają 3 lata hostingu w wybranym przez siebie pakiecie. Wystarczy, że zarejestrują konto w panelu klienta na stronie Kru.pl oraz zamówią pakiet, który ich interesuje. Co ważne, nie trzeba pamiętać o odnowieniu usługi, bowiem zachowuje ona ciągłość oraz stałą, okazyjną cenę. 

Promocja dotyczy wszystkich planów hostingowych oferowanych przez Kru.pl. Klienci biznesowi mają do dyspozycji 3 pakiety: Cloud Start, Cloud Medium oraz Cloud Premium. Każdy z nich ma inną pojemność – użytkownicy mają więc do wyboru od 30 do nawet 100 GB. 

– Klienci mogą posługiwać się nielimitowaną liczbą domen i skorzystać z bezpłatnego certyfikatu SSL. W skład pakietów wchodzą również autoinstalatory takich aplikacji jak Joomla!, PrestaShop czy Magento – dodaje Niko Bałazy.Ciekawą opcją są również plany hostingowe dla WordPressa, czyli WordPress Start, WordPress Medium i WordPress Premium. Ich pojemności rozpoczynają się od 25 GB i mogą sięgać nawet 100 GB. W ramach każdego pakietu użytkownicy dostają także nielimitowany transfer oraz nieograniczoną niczym liczbę instalacji WordPress. Co ważne, w ramach promocji do każdego z pakietów, zarówno biznesowych, jak i przystosowanych do WordPressa, rejestracja domeny pl lub eu jest bezpłatna. Sam hosting będzie uruchamiany na 3 lata w kwotach podanych na stronie jako koszty roczne.

Kru.pl jest częścią grupy ITH, działającej na rynku od 2019 roku. Spółka świadczy usługi związane z hostingiem oraz utrzymaniem domen. Stale stara się dbać o jak najlepsze wsparcie klientów zarówno przed, jak i po sprzedaży pakietów, a także rozwijać własny model usług.

Dołącz do dyskusji

Ostatnie wpisy z tej kategorii

 • Aktualności

  Kolejna edycja semKRK w wersji BIG!

  Już 7 czerwca spotkamy się kolejny raz! Razem z naszym barcampem ponownie zawitamy do Starej Zajezdni w Krakowie. Towarzyszyć nam będzie 16 ekspertów i ekspertek z branży SEM i SEO. Długi weekend w czerwcu? Rozpocznij go z nami! Kim jesteśmy? semKRK to wyjątkowa konferencja dla specjalistów SEM i SEO, agencji marketingu internetowego, działów marketingu, branży […]

 • Aktualności

  Czy można płacić mniej za hosting? Wystarczy wybrać ofertę Biznes Hosting w Kru.pl. To aż 3 lata w cenie jak za 1 rok

  Czy zdarzyło Ci się, że zamówiłeś hosting w korzystnej cenie, a po roku usługodawca podniósł ją kilkukrotnie? To powszechna praktyka… Jednak nie u nas! Nie musisz już martwić się o ceny. Wystarczy, że wybierzesz ofertę Biznes Hosting w Kru.pl. Płacisz raz i dostajesz usługę na 3 lata. Zabezpiecz finanse swojej firmy w niepewnych czasach inflacji […]

 • Aktualności

  Program Partnerski Kru.pl – najwyższe prowizje na rynku

  Zacznij zarabiać z Kru.pl. Przygotowaliśmy program partnerski z najwyższymi prowizjami na rynku. Żeby osiągać z nami przychody, nie musisz być naszym klientem – wystarczy, że dołączysz do programu partnerskiego i rozpoczniesz polecanie oferty. Zarobisz na każdym kliencie aż 50% wartości jego zamówienia! Kru.pl – kim jesteśmy? Od rozpoczęcia zarabiania na skutecznym polecaniu naszej oferty dzieli […]