Czy można płacić mniej za hosting? Wystarczy wybrać ofertę Biznes Hosting w Kru.pl. To aż 3 lata w cenie jak za 1 rok

Czy zdarzyło Ci się, że zamówiłeś hosting w korzystnej cenie, a po roku usługodawca podniósł ją kilkukrotnie? To powszechna praktyka… Jednak nie u nas! Nie musisz już martwić się o ceny. Wystarczy, że wybierzesz ofertę Biznes Hosting w Kru.pl. Płacisz raz i dostajesz usługę na 3 lata. Zabezpiecz finanse swojej firmy w niepewnych czasach inflacji – postaw na atrakcyjne rozwiązania Kru.pl.

Dlaczego potrzebujesz dobrego i wydajnego hostingu?

Utrzymanie każdej strony internetowej, portalu informacyjnego, serwisu, bloga czy e-sklepu wymaga hostingu, czyli usługi udostępniania miejsca i zasobów w internecie przez usługodawcę za pomocą serwera.

Hosting w chmurze umożliwia klientom dostęp do swoich danych z dowolnego urządzenia, które ma połączenie internetowe za pośrednictwem wielu serwerów. Na serwerach można umieścić nie tylko osobiste dane, ale wspomniane już strony internetowe i aplikacje. Aby wszystko działało perfekcyjnie, potrzeba szybkiego i stabilnego  hostingu.

Zazwyczaj dobry hosting kosztuje jednak krocie. Nawet jeśli skorzystasz z promocyjnej oferty przez rok, bardzo prawdopodobne, że usługodawca zwiększy cenę za przedłużenie. Jak sobie z tym poradzić? Wystarczy, że sprawdzisz Biznes Hosting w Kru.pl.

Od czego zależy cena hostingu?

Podstawowym wyznacznikiem ceny hostingu jest rodzaj i liczba wymaganych zasobów, które obejmują miejsce na dysku, przepustowość, pamięć i moc obliczeniową. Niektóre firmy pobierają również opłaty za dodatkowe usługi, takie jak monitorowanie bezpieczeństwa lub usługi tworzenia kopii zapasowych i ich przywracania. 

Ponadto firmy mogą ograniczać szczególnego funkcje w tańszych pakietach, wymuszając niekiedy zakup najdroższej opcji – są to na przykład limitowana liczba kont e-mail i możliwość rejestracji danej domeny.

Największym i często spotykanym problemem jest jednak cena za odnowie hostingu. Zazwyczaj określona cena obowiązuje tylko rok, a po tym okresie usługodawca podnosi stawkę. Dobrą praktyką jest więc upewnienie się, ile wynosi cena hostingu za kolejne lata. Jeśli nie chcesz się o to martwić – wybierz hosting w Kru.pl.

Dlaczego warto skorzystać z Biznes Hostingu w Kru.pl?

Jak płacić mniej za hosting? Możesz wybrać ofertę Biznes Hosting Kru.pl, w której przez 3 lata zapłacisz tyle, ile płaciłbyś rocznie. Na przykład w popularnym wariancie Cloud Start o pojemności 30 GB to tylko 153,75 zł brutto przez 3 lata! Czyli płacisz raz i cieszysz się wydajnym hostingiem bez kolejnych faktur i zmartwień. 

Jakie zalety ma hosting w Kru.pl poza niską ceną i jasnymi zasadami?  To przede wszystkim wyjątkowo wydajne serwery oparte na dyskach NVMe, które dają gwarancję płynnego działania Twój strony internetowej. 

To również szeroki wybór domen z odnowieniem już za 99 zł, a także Certyfikat Let’s Encrypt, GDPR (RODO), konta pocztowe, pomoc techniczna i bogaty pakiet zabezpieczeń – w tym również przed spamem i dwuetapowe zabezpieczenie logowania do panelu zarządzania.

Przed zakupem zawsze możesz przetestować usługę. Firma Kru.pl daje aż 14 dni na bezpłatne testy. 

Dołącz do dyskusji

Ostatnie wpisy z tej kategorii

 • Aktualności

  Kru.pl sponsorem semKRK#22 BIG

  Po roku i dwóch zakończonych sukcesem warszawskich edycjach semKRK powraca do Starej Zajezdni w wersji BIG! Pasjonaci marketingu internetowego po raz 22 spotkają się w Krakowie, aby zdobywać wiedzę, dzielić się doświadczeniami i dobrze bawić. Merytoryczne wystąpienia, spotkania z przedstawicielami firm, zaawansowane warsztaty dla specjalistów i AfterParty w sercu Kazimierza – co jeszcze czeka na […]

 • Aktualności

  Kolejna edycja semKRK w wersji BIG!

  Już 7 czerwca spotkamy się kolejny raz! Razem z naszym barcampem ponownie zawitamy do Starej Zajezdni w Krakowie. Towarzyszyć nam będzie 16 ekspertów i ekspertek z branży SEM i SEO. Długi weekend w czerwcu? Rozpocznij go z nami! Kim jesteśmy? semKRK to wyjątkowa konferencja dla specjalistów SEM i SEO, agencji marketingu internetowego, działów marketingu, branży […]

 • Aktualności

  Program Partnerski Kru.pl – najwyższe prowizje na rynku

  Zacznij zarabiać z Kru.pl. Przygotowaliśmy program partnerski z najwyższymi prowizjami na rynku. Żeby osiągać z nami przychody, nie musisz być naszym klientem – wystarczy, że dołączysz do programu partnerskiego i rozpoczniesz polecanie oferty. Zarobisz na każdym kliencie aż 50% wartości jego zamówienia! Kru.pl – kim jesteśmy? Od rozpoczęcia zarabiania na skutecznym polecaniu naszej oferty dzieli […]